Cześć dziewczyny!

Często rezygnujecie z pięknych szpilek na imprezę przez to, że obcierają Wasze palce i pięty? Albo przebieracie na wygodne płaskie buty po kilku godzinach? Napiszę Wam o sposobie który nigdy mnie nie zawodzi 🙂

Mowa o plastrach na pęcherze i żelowych wkładkach do butów. Wiem, nie odkryłam Ameryki… 🙂

Ale wiele pań używa plastrów kiedy już pojawią się pęcherze. Kiedyś koleżanka poleciła mi przyklejenie plastra przed założeniem butów i jestem jej bardzo wdzięczna. Plaster jest praktycznie niewidoczny kiedy założymy rajstopy. Nie ma opcji żeby buty nas obtarły. Jedynie co nam grozi to ucisk ale to już kwestia doboru obuwia.

Viscoplast Plastry żelowe na pęcherze- cena ok. 14 zł

Pierwsze plastry których używałam, są cieniutkie ale dobrze chronią stopę przed otarciem. Nie przeszkadzają ani nie odklejają się.

Salvequick plastry na pęcherze i otarcia-cena ok. 10 zł

Te plastry są trochę tańsze i dlatego chciałam je wypróbować. Są trochę grubsze od Viscoplast ale nie odklejają się, nie czuć ich na stopie. Bardzo polecam 🙂

Fuss Wohl- żelowe plasterki punktowe (dostępne w rossmannie) cena ok. 10 zł

Równie dobra opcja. Te plasterki przyklejamy w środku do obuwia, nie na stopy. U mnie nie sprawdziły się przez to, że zabierały dużo miejsca w szpilce i miałam bardzo ściśnięte palce. Ale jeśli czujemy troszkę luzu w bucie to jak najbardziej:)

Dajcie znać jakie macie sposoby na niewygodne buty? Chętnie wypróbuję

pozdrawiam!
Iwona

Charm Tattoo

Charm tattoo to studio łączące tatuaż z makijażem i zabiegami upiększającymi. Praca ta jest jednocześnie moją pasją, dlatego do wszystkich usług podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta to podstawa, dlatego moim głównym zadaniem jest indywidualne podejście.