Witajcie !

Tydzień temu miałam przyjemność przeprowadzić metamorfozę mojej przyjaciółki Pauliny, która była wstępem do sesji zdjęciowej 🙂

Do tej pory Paulina wybierała delikatne, klasyczne makijaże ale tym razem zdecydowała się oddać całkowicie w moje ręce również z fryzurą.

Moim zamiarem było mocne podkreślenie brązowych oczu Pauliny, mocniejszy kontur twarzy który idealnie spisuje się na zdjęciach a do tego delikatne, różowe usta. Włosy podkręciłam na prostownicy i rozprostowałam palcami aby uzyskać subtelne fale dla równowagi. Wianek kupiłam jakiś czas temu tutaj: Link. Jest zrobiony ze sztucznych kwiatów, ale na zdjęciach wygląda bardzo naturalnie 🙂

Dla Pauliny wybrałam smokey w odcieniach brązu i postawiłam na rozświetlenie wewnętrznych kącików. Zdjęcia zaplanowałyśmy w plenerze, w upalny dzień więc użyłam podkładu Revlon Colorstay aby ukryć drobne niedoskonałości, wyrównać koloryt skóry i mieć pewność, że utrzyma się długo na twarzy.

Usta pomalowałam matową pomadką Bourjois Rouge Edition Velvet nr. 10

Sztuczne rzęsy w pasku idealnie dopełniły cały makijaż 🙂

Cienie pod oczami ukryłam korektorem Catrice Camouflage nr 10 który jest moim ulubieńcem!

A oto zdjęcia z sesji

Dajcie znać co sądzicie o tej metamorfozie, chętnie odpowiem na Wasze pytania 🙂

pozdrawiam!
Iwona

Charm Tattoo

Charm tattoo to studio łączące tatuaż z makijażem i zabiegami upiększającymi. Praca ta jest jednocześnie moją pasją, dlatego do wszystkich usług podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta to podstawa, dlatego moim głównym zadaniem jest indywidualne podejście.