Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj coś o paznokciach a konkretnie o bazie SPN UV LaQ-Vita Laq która ma za zadanie odżywiać paznokcie i chronić je przed osłabieniem.

Moja przygoda z hybrydami zaczęła się od początku tego roku. Zaczęłam od firmy Semilac jak pewnie większość z Was. Często bywało tak, że robiłam je bez przerwy na regenerację i paznokcie były bardzo słabe i rozdwajały się.

Postanowiłam poszukać bazy która zapewni lepszą ochronę dla moich paznokci.

Opis produktu:

Jedyny na rynku, elastyczny, bezbarwny lakier hybrydowy wzbogacony witaminami oraz wapniem. Dedykowany do paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. Doskonale współgra z naturalną płytką otulając ją ochronną warstwą, zapobiega zadzieraniu się wolnego brzegu i pozostawia bardzo delikatny, naturalny efekt zadbanych, zdrowych paznokci. Niezwykle delikatny dla naturalnej płytki lakier z powodzeniem może być używany przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą. Polecany do stosowania samoistnie lub jako baza pod lakiery hybrydowe UV LaQ. UV Vita LaQ SPN Nails jest w pełni rozpuszczalny w płynie Hybrid & Acrylic Remover SPN Nails.

cena-ok. 40 zł 8 ml

Baza rzeczywiście chroni moje paznokcie. O problemie rozdwajania już dawno zapomniałam 🙂

Łączę ją z lakierami Semilac i lakier siedzi krócej niż przy użyciu bazy Semilac, ale coś za coś. Pamiętam o tym aby warstwy nie były zbyt grube i troszkę dłużej utwardzam je w lampie.

Podstawą jest także umiejętne ściąganie hybryd.

Na koniec wrzucam zdjęcie paznokci i lakiery którymi wykonałam manicure

Dajcie znać jakie są Wasze sposoby na zachowanie paznokci w dobrej kondycji przy manicure hybrydowym 🙂

pozdrawiam!
Iwona

Charm Tattoo

Charm tattoo to studio łączące tatuaż z makijażem i zabiegami upiększającymi. Praca ta jest jednocześnie moją pasją, dlatego do wszystkich usług podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta to podstawa, dlatego moim głównym zadaniem jest indywidualne podejście.